Nie taki akademik straszny jak go malują… w swoich wspomnieniach rodzice czy dziadkowie dzisiejszych studentów. Szczególnie, kiedy pod lupę bierze się warunki, jakie zapewnia renomowany prywatny akademik w Łodzi –  Basecamp.

Miło i wygodnie w akademiku? To możliwe!

W tym miejscu nie ma rozwiązań tymczasowych, prowizorki. Są natomiast pokoje na różne potrzeby i możliwości finansowe oraz znakomicie zorganizowana infrastruktura. Na stronie tego wyjątkowego akademika w Łodzi czytamy m.in. „Przy tworzeniu mieszkań w Basecamp Łódź przyświecała nam idea przytulnego kąta. W pokojach znajdziesz prywatne łazienki, (…) w pełni funkcjonalne kuchnie. To nie wszystko. Chcesz zarwać noc przed egzaminem? Zrobić formę na siłowni? A może do szczęścia brakuje Ci dobrej imprezy? (…) W Basecamp pomyśleliśmy o wszystkim. Trzeba przyznać, że kiedy patrzy się na ofertę Basecamp, od razu widać, że nie jest to pusta deklaracja. Zobaczmy zatem na co może liczyć student, który chce się uczyć i mieszkać w Łodzi.

Basecamp – liczby, fakty i konkrety…

…to przemawia do wielu osób, które poszukują wymarzonego miejsca na rok czy kilka lat studiowania w malowniczej Łodzi. Prywatne akademiki w Łodzi godnie reprezentuje Basecamp, w którym dla studentów przygotowano aż 487 nowoczesnych, ale i przytulnych apartamentów. Wachlarz cen jest dość szeroki, mamy tu również pokoje o rożnych metrażach. Jest wersja ekonomiczna dla studenta singla, czyli Studio Base ( 22 m²) za 1200 PLN miesięcznie czy bardzo atrakcyjny pokój z antresolą Mezzanine Base (1320 PLN). Na przeciwległym biegunie mamy znakomite opcje dla dwóch osób – np. Mezzanine Large Twin (25 m²) – 1600 PLN za miesiąc, a nawet ponad 40-metrowy apartament, za który płaci się tylko 1820 PLN miesięcznie. Uwaga studenci –  w tym łódzkim akademiku super szybki internet jest za free!

Basecamp – frontem do studenta

Oczywiście prywatne akademiki w Łodzi to nie tylko pokój, w którym student zamyka się z podręcznikami. Basecamp oferuje znacznie więcej. Na terenie tego imponującego obiektu mamy także wspólne kuchnie – gotowanie jest teraz modne, na czasie i łączy ludzi. Są pokoje cichej nauki oraz udogodnienia dla osób niepełnosprawnych. Można tu skorzystać z opcji wypożyczania rowerów albo z miejsca na parkingu. Można wpaść na siłownię, zrobić zakupy, zawierać znajomości w doskonale zorganizowanej wspólnej przestrzeni.

Nie bez znaczenia jest też doskonała lokalizacja. Tuż obok budynków Uniwersytetu Łódzkiego, blisko środków komunikacji miejskiej, dworca i kultowych miejsc, takich jak ulica Piotrkowska, znane galerie handlowe, teatry, kluby, kina.

Basecamp to znakomita odpowiedź na potrzeby osób, które do Łodzi przyjeżdżają z różnych zakątków kraju i świata. Czy może być lepsze miejsce na studenckie życie niż prywatny akademik w Łodzi, w którym wszystko jest pod ręką, w którym mieszkają fajni ludzie, z którego zawsze można szybko „wyskoczyć na miasto”…? Pytanie retoryczne. Akademiki w Łodzi od dawna nie muszą wcale oznaczać rezygnacji z komfortu, ale też nie spustoszą studenckiego budżetu.

ksiazka nauka

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *